Kapu pieminekļi, kapu apmales. +371 28224688

Kapu pieminekļi

Kapu pieminekļi

Mar 26, 2012

 Mūsu meistaru pamatdarbs ir klasisku kapu pieminekļu izgatavošana. Piemineklis vai kapakmens vairumā gadījumu ir kapavietas dominante jeb galvenais elements. Tāpēc īpaša uzmanība kapavietas labiekārtošanā vienmēr tiek pievērsta pieminekļa izvēlei. Šodien akmens apstrādes iespējas ļauj izveidot pieminekli un arī iekārtot visu kapavietu kopumā atbilstoši klienta iecerēm. Mūsu uzņēmuma meistari palīdzēs realizēt Jūsu idejas vai piedāvās savu skatienu pieminekļa izvēlē, izstrādājot skices, konsultējot par materiāla īpatnībām. Vajadzības gadījumā sagatavosim kapavietas labiekārtošanas un pieminekļa skices atbilstoši vietas specifikai. Veidojot memoriālos ansambļus, mūsu uzņēmums piedāvā arī piemiņas skulptūru kalšanu

 Pieminekli cilvēki pasūta vienu vai dažas reizes visā mūžā. Protams, ka jautājumu ir daudz un dažādi. Tomēr droši aicinām uz sadarbību un Jūs iegūsiet to, ko vēlējāties, kvalitāti.

4 comments

 1. Labdien, mums gimenes kapavietas ir Limbazos, velejos parjautaat vai attalums nav skerslis Jusu uznemumam? Tapat man nav iisti skaidrs vai piedavajat tikai iegadaties gatavus piemineklus pie Jums jeb es varu pasutit un apmaksaat darbus kas saistiti ar esoso piemineklu atjaunosanu, ir 1984.gadaa stadiits, nav taisni iisti vairs un vajadzetu uzrakstu atjaunot, var ari papildinaat ja jau njemsit nost?
  Inaara, Saulkrasti

  • Strādājam visā Latvijas teritorijā. Ja piemineklim jāveic pilna restaurācija, tad tas vedams uz darbnīcu. Pēc pārpulēšanas piemineklis tiek no jauna gravēts un uzstādīts kapavietā. Ja runa ir par piegravēšanu, tad meistars to veic uz vietas.

 2. Labdien! Vai ir iespejams izgatavot pieminekli no akmens , kurš atrodas uz mūsu zemes. Kādas iespējas?

  • Sveiki! Tāda iespēja ir. Protams, vispirms dabā jāredz. Ja akmens palielāks, var sanākt arī apmalei. Sazinieties ar mums telefoniski, atradīsim risinājumu.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • Picasa
 • YouTube