Kapu pieminekļi, kapu apmales. +371 28224688

KAPU PIEMINEKĻI

Kapa vietu noformējums Latvijā ir mainījies pēdējo laikmetu gaitā. Kapu piemineklis vienmēr ir bijis galvenais kapavietas elements. Par kapu pieminekļu uzrakstiem jau esam rakstījuši iepriekš. Arī par kapu pieminekļiem var runāt zināmās modes tendencēs. Piemēram, Zviedru mantojums mums ir atstājis daudzus varenus monumentus. Vāciešu laikā modē bija masīvi akmens obeliski. Deviņdesmitajos kapu pieminekļi atgādināja gleznas, jo attēlots tika viss – ieskaitot nelaiķi pilnā augumā kopā ar viņa mīļoto Mercedes klases auto.

Šodien mēs piedāvājam latviešu mentalitātei tuvus variantus kapu pieminekļu izvēlei. M nekad nav centies būt snobisks. Arī mūsu glezniecība un tēlniecība allaž bijusi gaumīga, bet nekad nav līdzinājusies romiešu labāko paraugu varenumam. Katrai tautai savas tradīcijas!!!

Mūsu akmeņkaļi izvēlas vietējo laukakmeni. Tas kļūst par pamatu nelieliem, bet gaumīgiem ģimenes kapu pieminekļiem. Svarīga ir arī kapu pieminekļu cena.

Mūsu piedāvātie budžeta klases pieminekļi, cenas ziņā, ir demokrātiskais risinājums. Kapu pieminekļa cena svārstās vidēji starp Eur 250,00 un Eur 400,00 par vienu kapu pieminekli. Cenā iekļauta gravēšana, uzstādīšana (visā Latvijas teritorijā), graviera konsultācija un garantijas. Strādājam ar dažādu toņu granītu, t. sk. ar laukakmeņiem.

Tālrunis Jūsu pasūtījumiem – +371  28224688

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • Picasa
  • YouTube