Kapu pieminekļi, kapu apmales. +371 28224688

Tēlniecība

Piemineklis

kapuparvalde.lv

 Latvijas kapsētas ir savdabīgi muzeji, kuros varam redzēt lieliskus tēlnieku darbus. Droši varam teikt, ka Latvijā augstā līmenī ir attīstījusies un tiek godāta memoriālā tēlniecība. Uzskatāmi to varam redzēt Rīgā Meža kapos, kur ir redzami vieni no izcilākajiem memoriālās tēlniecības paraugiem Latvijā (pieminekļi, piemiņas zīmes, arhitektoniskie kompleksi), pārstāvot dažādus laika periodus un ievērības cienīgus to autorus.

 Mūsu kapsētas ir miera osta, kur gremdējamies atmiņās, tāpēc iekārtojot kapavietu, nereti izvēlamies kā piemiņas zīmi memoriālo skulptūru vai memoriālo ansambli. Ja vēlaties ierīkot elegantu un gaumīgu kapavietu, memoriālais ansamblis vai piemiņas skulptūra ir labākā izvēle Jūsu ieceres īstenošanai.

 Mūsu uzņēmuma akmens apstrādes meistari ciešā sadarbībā ar tēlniekiem un apzaļumošanas speciālistiem izstrādās memoriālā ansambļa projektu,  skulptūras modeli un realizēs dabā  atbilstoši Jūsu idejām.  Šodien ir pieejamas plašas akmens apstrādes  un materiāla izvēles iespējas, kas ļauj realizēt arī visai drosmīgas idejas.

 Izvērtējot Jūsu vēlmes, piedāvāsim arī savu skatījumu, konsultēsim par dažādiem iespējamiem variantiem. Padarīsim mūsu kapsētas mierpilnas un skaistas!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • Picasa
  • YouTube